ΤΡΙΤΗ 11/2/09

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΤΡΙΤΗ 11/2/09

Δημοσίευση  Admin Την / Το Τετ Φεβ 11, 2009 11:21 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
ΧΘΕΣ ΧΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ, (ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΤΟΠΙ ΣΤΟ ΠΛΕΚΤΟ). ΄
ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΦΡΕΣΚΑ.

ΙΑΠΩΝΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ # Χ
ΟΥΖΜΠΕΚΙΣΤΑΝ-ΜΠΑΧΡΕΙΝ # Χ
Ν.ΑΦΡΙΚΗ-ΧΙΛΗ # 1
ΗΠΑ-ΜΕΞΙΚΟ # 1

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΤΡΙΤΗ 11/2/09

Δημοσίευση  Admin Την / Το Τετ Φεβ 11, 2009 12:22 pm

ΣΑΝ ΜΑΡΙΝΟ-Β.ΙΡΛΑΝΔΙΑ # ΠΕΣ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ Η ΙΡΛΑΝΔΙΑ, ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ
ΔΗΛΑΔΗ, ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ? ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΥΤΕ
ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΤΟΥΣ (ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΧ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ) ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΟΥΣ ΜΑΡΑΝΕ. 4 ΑΓΩΝΕΣ = 4 ΒΑΘΜΟΥΣ, ΣΟΒΑΡΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΚΑΙ ΜΕ -1 ΓΚΟΛ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙ? ΣΕ ΤΡΙΑΔΕΣ ΤΟΥ ΟΠΑΠ 1,25. ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΟΜΗΣΕΤΕ. ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ.
1-Χ ΤΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΧΑΣΩ. (ΒΑΣΙΚΑ 1=8,00)
Admin
Admin

11/2 ΦΙΛΙΚΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Τετ Φεβ 11, 2009 1:56 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΠΟΛΛΑ UNDER ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ..

Austria - Sweden
1-1
France - Argentina 2-0 1-0
Switzerland - Bulgaria
UNDER
Ireland - Georgia 0-2 0-1 (Η ΝΤΡΙΜ ΤΙΜ ΙΡΛΑΝΔΙΑ Laughing ΔΙΝΕΙ 35 ΑΝ ΕΡΘΕΙ 0-2 ΣΤΗΝ ΑΠΟΡΘΗΤΗ ΕΔΡΑ ΤΗΣ. ΡΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΠΑΤΣΑ)

ΤΟ ΖΗΤΟΥΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ 3-4

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑΜΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

Very Happy TA ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ Very Happy

ΤΑ ΠΟΛΛΑ UNDER ΗΡΘΑΝΕ. 28 ΣΤΟΥΣ 36 ΧΘΕΣΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ (77,8%) ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΞΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟΛΜΗΡΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ.

Έχει επεξεργασθεί από τον/την pbanathas στις Πεμ Φεβ 12, 2009 10:16 am, 1 φορά

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

OTI NA'NAI

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Πεμ Φεβ 12, 2009 10:04 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΦΡΑΞΙΜΟ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΒΕΡΟΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ (ΑΦΟΥ ΑΠΟ 1,9 Ο ΑΣΣΟΣ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ 1,5) ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΛΕΓΕ <ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ> ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 1Χ. ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΑΝΟΔΟΥ ΚΑΙ 11 ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΝΗ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <ΚΑΙΓΕΤΑΙ> ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ.

1 ΓΙΑΝΝΙΝΑ 47 ΑΝΟΔΟΣ
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 45 ΑΝΟΔΟΣ
3 ΚΑΒΑΛΑ 41 ΑΝΟΔΟΣ
4 ΙΩΝΙΚΟΣ 37
5 ΚΕΡΚΥΡΑ 35
6 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 32
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 27
9 ΕΘΝΙΚΟΣ 25
10 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
11 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 25
12 ΒΕΡΟΙΑ 21
13 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 23
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 23
15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
16 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 20 ΥΠΟΒΙΒ.
17 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 18 ΥΠΟΒΙΒ.
18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11 ΥΠΟΒΙΒ.

ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ forum ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΩΣ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ Ή ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΝ <ΕΙΔΙΚΩΝ> ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ SITE ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Υ.Γ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

pbanathas

Δημοσίευση  Admin Την / Το Πεμ Φεβ 12, 2009 11:43 am

pbanathas έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΟ ΦΡΑΞΙΜΟ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΣΤΟ ΧΘΕΣΙΝΟ ΒΕΡΟΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ (ΑΦΟΥ ΑΠΟ 1,9 Ο ΑΣΣΟΣ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΟ 1,5) ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΑΝΑΥΔΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΕΛΕΓΕ <ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΟΜΑΔΕΣ> ΚΑΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ 1Χ. ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10 ΒΑΘΜΟΥΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΑΝΟΔΟΥ ΚΑΙ 11 ΒΑΘΜΟΥΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΝΗ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <ΚΑΙΓΕΤΑΙ> ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΙΑ.

1 ΓΙΑΝΝΙΝΑ 47 ΑΝΟΔΟΣ
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 45 ΑΝΟΔΟΣ
3 ΚΑΒΑΛΑ 41 ΑΝΟΔΟΣ
4 ΙΩΝΙΚΟΣ 37
5 ΚΕΡΚΥΡΑ 35
6 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 32
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 27
9 ΕΘΝΙΚΟΣ 25
10 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
11 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 25
12 ΒΕΡΟΙΑ 21
13 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 23
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 23
15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
17 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 18 ΥΠΟΒΙΒ.
18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11 ΥΠΟΒΙΒ.

ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ forum ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΩΣ ΕΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ Ή ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΤΩΝ <ΕΙΔΙΚΩΝ> ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΚΑΙ SITE ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Υ.Γ. ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΤΟ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ, ΟΠΟΙΟΙ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΝΤΥΠΑ ΤΥΠΟΥ ΤΕΛΕΑΣΤΥ, ΕΙΝΑΙ 99,9% ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ. KING BET, πχ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ? Ο ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΚΑΙ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΑΣΤΥ, "ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΙΔΑΝ ΜΠΑΛΑ, ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΜΠΑ" ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ.
Admin
Admin

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Πεμ Φεβ 12, 2009 12:08 pm

Admin έγραψε:

1 ΓΙΑΝΝΙΝΑ 47 ΑΝΟΔΟΣ
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 45 ΑΝΟΔΟΣ
3 ΚΑΒΑΛΑ 41 ΑΝΟΔΟΣ
4 ΙΩΝΙΚΟΣ 37
5 ΚΕΡΚΥΡΑ 35
6 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 32
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 27
9 ΕΘΝΙΚΟΣ 25
10 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
11 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 25
12 ΒΕΡΟΙΑ 21
13 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 23
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 23
15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
17 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 18 ΥΠΟΒΙΒ.
18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11 ΥΠΟΒΙΒ.

ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΩ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ, ΟΠΟΙΟΙ ΣΤΗΡΙΖΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΕΝΤΥΠΑ ΤΥΠΟΥ ΤΕΛΕΑΣΤΥ, ΕΙΝΑΙ 99,9% ΣΤΟΝ ΚΟΥΒΑ. KING BET, πχ. ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΓΡΑΦΕΙ? Ο ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΚΑΙ Η ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΤΕΛΕΑΣΤΥ, "ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΙΔΑΝ ΜΠΑΛΑ, ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΜΠΑ" ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ FORUM. ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ TON ΞΥΠΝΙΟ.
ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ

pbanathas

Δημοσίευση  Admin Την / Το Πεμ Φεβ 12, 2009 1:22 pm

pbanathas έγραψε:
Admin έγραψε:

1 ΓΙΑΝΝΙΝΑ 47 ΑΝΟΔΟΣ
2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 45 ΑΝΟΔΟΣ
3 ΚΑΒΑΛΑ 41 ΑΝΟΔΟΣ
4 ΙΩΝΙΚΟΣ 37
5 ΚΕΡΚΥΡΑ 35
6 ΑΣΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 32
7 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 31
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 27
9 ΕΘΝΙΚΟΣ 25
10 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25
11 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 25
12 ΒΕΡΟΙΑ 21
13 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 23
14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. 23
15 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 21
17 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 18 ΥΠΟΒΙΒ.
18 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 11 ΥΠΟΒΙΒ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥ.

ΦΙΛΕ ΜΑΡΙΕ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΝΤΟΠΙΣΑ ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕΒΟΜΑΙ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ FORUM. ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ TON ΞΥΠΝΙΟ.
ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ
ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ, ΑΠΛΑ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΝΑ Μ' ΚΑΛΥΨΗΣ, ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΤΑ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ. ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ (ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΕΝΤΥΠΑ).
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Admin
Admin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης