ΣΤΟΙΧΗΜΑ 16/2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΣΤΟΙΧΗΜΑ 16/2

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Δευ Φεβ 16, 2009 12:03 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΚΟΥΒΑΔΙΑΣΤΟ ΠΣΚ (ΟΥΤΕ ΤΟ OVER ΤΗΣ ΒΕΡΝΤΕΡ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ...ΕΛΕΟΣ) ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΚΟΡ 0-0 (ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠ 12) ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΣ ΛΑΚΟΥΒΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΡΑΒΟΚΛΩΤΣΙΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ.

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΣΤΟΙΧΗΜΑ 16/2

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Φεβ 16, 2009 1:30 pm

pbanathas έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΡΕΛΟ ΚΟΥΒΑΔΙΑΣΤΟ ΠΣΚ (ΟΥΤΕ ΤΟ OVER ΤΗΣ ΒΕΡΝΤΕΡ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ...ΕΛΕΟΣ) ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΚΟΡ 0-0 (ΜΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠ 12) ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΗΣ ΛΑΚΟΥΒΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΤΡΑΒΟΚΛΩΤΣΙΑΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ.
ΦΙΛΕ pbanatha, ΔΕΝ ΡΩΤΑΣ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΙΔΗ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙΣ. Laughing Laughing Laughing
ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΡΦΙ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ
ΚΑΝΤΕΜΗ. ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ, ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΠΑΙΞΕ ΟΦΗ-ΠΑΟ ΚΑΙ
ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΖΙ-ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΑΜΕΙΟ) ΣΤΟΝ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ. ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΑΙΞΕ ΕΣΠΑΝΙΟΛ-ΣΕΒΙΛΛΗ =1, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙ ΗΡΘΕ? 0-2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ. Laughing Laughing Laughing Laughing
ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΤΟΝ Κ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΡΑΤΕΙΣ
ΑΝΑΛΟΓΑ.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Δευ Φεβ 16, 2009 1:39 pm

Admin έγραψε:

ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΡΦΙ, ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ
ΚΑΝΤΕΜΗ. ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΗΡΘΑΝ, ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΠΑΙΞΕ ΟΦΗ-ΠΑΟ ΚΑΙ
ΕΣΤΕΙΛΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΑΖΙ-ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΤΑΜΕΙΟ) ΣΤΟΝ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ. ΟΠΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΠΑΙΞΕ ΕΣΠΑΝΙΟΛ-ΣΕΒΙΛΛΗ =1, ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΙ ΗΡΘΕ? 0-2 ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ. Laughing Laughing Laughing Laughing
ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΠΡΙΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΠΑΡΕ ΤΗΛ. ΤΟΝ Κ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΚΑΙ ΠΡΑΤΕΙΣ
ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΓΙΑ 0-0, ΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΣΠΡΩΞΩ ΧΟΝΤΡΑ Laughing

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2009

ΔΕΥΤΕΡΑ

Δημοσίευση  ARISTIDIS Την / Το Δευ Φεβ 16, 2009 1:46 pm

ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗ!!!!!

ΒΟΛΟΣ-ΚΕΡΚΥΡΑ 1
ΚΛΕΡΜΟΝ-ΛΑΝΣ Χ
ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ-ΑΚΑΝΤΕΜΙΚΑ Χ
ΣΥΣΤΗΜΑ 2-3 !!

ΟΠΟΙΟΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙ!!!
(ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΠΑΙΞΩ)

ARISTIDIS

Αριθμός μηνυμάτων : 32

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Φεβ 16, 2009 9:39 pm

pbanathas έγραψε:
Admin έγραψε:

ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΓΙΑ 0-0, ΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΣΠΡΩΞΩ ΧΟΝΤΡΑ Laughing
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΤΕ.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης