ΣΤΟΙΧΗΜΑ 24-25-26/2/09

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Go down

ΣΤΟΙΧΗΜΑ 24-25-26/2/09

Δημοσίευση  Admin στό Τρι Feb 24, 2009 2:50 pm

Ατλέτικο Μαδρίτης v Πόρτο # Η ΠΟΡΤΟ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ ΑΠ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ.
2=3,75 ΚΑΙ ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ = 1,95 OVER 2,5 = 2,35 -YES - YES -

Λιόν v Βαρκελώνη # OVER 2,5 = 2,00 ΚΑΙ ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ = 1,83- YES

Ίντερ v Μάντσεστερ Γιουν. # OVER 2,5 = 2,50 KAI ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ = 2,10

Άρσεναλ v Ρόμα # OVER 2,5 = 2,25 KAI ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ = 1,95

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Τετ Feb 25, 2009 12:19 am, 2 φορές συνολικά

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων: 127
Ημερομηνία εγγραφής: 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Επιστροφή στην κορυφή Go down

UEFA

Δημοσίευση  ARISTIDIS στό Τρι Feb 24, 2009 6:18 pm

ΕΤΟΙΜΟΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!
ΤΕΤΡΑΔΕΣ ΣΥΣΤΗΜΑ 3-4

ΜΑΝ.ΣΙΤΥ-ΚΟΠΕΝΧΑΓΗ 1
ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ 1
ΜΕΤΑΛΙΣΤ-ΣΑΜΠΤΟΡΙΑ 1
ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ Χ

ΤΣΣΚΑ-ΑΣΤΟΝ Β. 1
ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ-Π.Σ.Ζ. Χ
ΓΑΛΑΤΑ-ΜΠΟΡΝΤΩ 1
ΜΙΛΑΝ-ΒΕΡΝΤΕΡ 1

ΑΥΤΑ!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΑΣ!!

ARISTIDIS

Αριθμός μηνυμάτων: 32

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Απ: ΣΤΟΙΧΗΜΑ 24-25-26/2/09

Δημοσίευση  Admin στό Τρι Feb 24, 2009 6:42 pm

ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ # ΤΑ ΛΙΜΑ ΤΗΣ Σ.ΕΤΙΕΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟ (1-1) ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΜΟΝΑΚΟ ΑΜΑ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΟΥΕΦΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΤΟΥ 1-3 ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ, ΤΙ ΜΠΑΛΑ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ? ΕΒΓΑΖΕ ΜΑΤΙΑ.
ΤΩΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ Ο ΘΡΥΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗ 3,30+ ΕΞΩ, ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ 1,45 ΣΤΟ 3,30. ΚΑΙ 2,20 ΤΑ ΛΙΜΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΒΟΟΚ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΡΑΒΙΑ ΛΕΦΤΑ. ΤΟ 2,20 ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΟ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΡΙΞΑΝ ΤΟΥ ΘΡΥΝΟΥ 3 ΠΑΣΤΕΛΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΑΛΛΑ 3 ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ? ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΣΟ 2,20 ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΟΡΟΙΔΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ.
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΠΑΙΚΤΗ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟΥΣ ΒΟΟΚ.
ΕΓΩ ΚΥΡΙΟΙ, ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΤΗΝ ΜΗ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΝΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΡΟΖΕΡΜΠΟΥΚ. 1-3 ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ, 1-1 ΕΚΤΟΣ (ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ).

Admin
Admin

Δημοσίευση  pbanathas στό Τετ Feb 25, 2009 8:48 am

Admin έγραψε:ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ # ΤΑ ΛΙΜΑ ΤΗΣ Σ.ΕΤΙΕΝ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΟΡΝΤΟ (1-1) ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ, ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΜΕ ΜΟΝΑΚΟ ΑΜΑ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ.
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΤΟΥ ΟΥΕΦΑ, ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟ ΤΟΥ 1-3 ΜΕ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ, ΤΙ ΜΠΑΛΑ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ? ΕΒΓΑΖΕ ΜΑΤΙΑ.
ΤΩΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ Ο ΘΡΥΝΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗ 3,30+ ΕΞΩ, ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ 1,45 ΣΤΟ 3,30. ΚΑΙ 2,20 ΤΑ ΛΙΜΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΒΟΟΚ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΡΑΒΙΑ ΛΕΦΤΑ. ΤΟ 2,20 ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΠΟΔΟΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΥΡΩΠΑΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΣΚΕΦΤΙΚΟ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΕΡΙΞΑΝ ΤΟΥ ΘΡΥΝΟΥ 3 ΠΑΣΤΕΛΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΑΛΛΑ 3 ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥΣ? ΑΣ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΣΟ 2,20 ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΟΡΟΙΔΟ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ.
ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕΣΟΥ ΠΑΙΚΤΗ, ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΡΟΙΔΑ ΤΟΥΣ ΒΟΟΚ.
ΕΓΩ ΚΥΡΙΟΙ, ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΤΗΝ ΜΗ ΗΤΤΑ ΤΟΥ ΘΡΥΝΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ, ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΛΛΑ ΡΟΖΕΡΜΠΟΥΚ. 1-3 ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ, 1-1 ΕΚΤΟΣ (ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ).

ΑΡΧΗΓΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ. ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ΞΕΡΟ 1-1 ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΚΑΙ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΤΑΜΕΙΟ

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων: 60
Ημερομηνία εγγραφής: 02/02/2009

ΤΣΟΥ ΛΟΥ 25/2

Δημοσίευση  pbanathas στό Τετ Feb 25, 2009 8:56 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ 3 ΧΙΝΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Χ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΚ-ΜΠΑΓΕΡΝ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΣΣΟ Ή ΔΙΠΛΟ. ΚΑΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΡΩΙΝΗ (ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ) ΤΣΕΛΣΙ - ΓΙΟΥΒΕ 0-1 Ή 0-2 bom

pbanathas

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΠΝΕΥΣΕΩΝ

Δημοσίευση  pbanathas στό Τετ Feb 25, 2009 10:33 am

pbanathas έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ,

ΜΕΤΑ ΤΑ ΧΘΕΣΙΝΑ 3 ΧΙΝΑΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΙ ΣΗΜΕΡΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΩΡΩ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Χ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΤΙΝΚ-ΜΠΑΓΕΡΝ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΣΣΟ Ή ΔΙΠΛΟ. ΚΑΙ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΠΡΩΙΝΗ (ΣΤΟ ΤΕΛΕΙΩΜΑ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΡΙΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ) ΤΣΕΛΣΙ - ΓΙΟΥΒΕ 0-1 Ή 0-2 bom

3ος ΚΑΦΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΡΕΑΛ - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ 3-0 ?

pbanathas

Δημοσίευση  Admin στό Τετ Feb 25, 2009 11:53 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΙΛΕ ΤΟΥ ΤΕΡΑΣΤΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ.
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ (ΒΑΣΙΚΑ) ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΡΕΑΛ ΚΑΙ ΤΟ OVERAKI.
ΤΩΡΑ ΑΚΟΥ ΕΝΑ ΣΕΝΑΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ.
Λεβαδειακός v Ηρακλής # 1 ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ 25Β ΚΑΙ 26Β ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
Πανθρακικός v Αστέρας Τρίπολης # Χ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΣΤΟΥΣ 29Β ΚΑΙ 26Β ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.
ΚΑΙ Ο ΟΦΗ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ (ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟ) ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΥΣ 22Β ΚΑΙ 21Β.
ΑΡΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ 3Β (ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ). Ο ΘΡΥΝΟΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕ ΠΡΟΠΕΡΣΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ (ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ,ΜΕ ΟΦΗ) ΘΑ ΤΟΝ ΣΩΣΕΙ ΦΕΤΟΣ. ΞΕΡΕΙΣ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΑΜΑ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΟΝ ΟΦΗ. (ΒΛ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ).
ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΞΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΣΗΜΕΙΑ. 1=2,30 , Χ=2,87 (ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΜΙΚΡΟ ΓΙΑ Χ).
ΜΕΛΕΤΗΣΕΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Admin
Admin

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης