ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ !!!?!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ !!!?!!!

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Δευ Μαρ 16, 2009 10:57 am

ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΟΤΙ ΡΕΑΛ, ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΙΓ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ.
Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ , Η ΜΑΡΣΕΙΓ ΠΡΕΣΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΤΗ ΛΥΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΡΕΑΛ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΝΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΑΝ ΒΓΕΙ Η ΤΡΙΑΔΑ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΩΘΙΑ. Exclamation

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ !!!?!!!

Δημοσίευση  Admin Την / Το Δευ Μαρ 16, 2009 1:41 pm

pbanathas έγραψε:ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΟΤΙ ΡΕΑΛ, ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΙΓ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ.
Η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ , Η ΜΑΡΣΕΙΓ ΠΡΕΣΑΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑ ΤΗ ΛΥΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΡΕΑΛ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΟΝΤΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ.
ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΤΕΜΑΤΣΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. Laughing Laughing Laughing

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Απ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΕΣ !!!?!!!

Δημοσίευση  pbanathas Την / Το Δευ Μαρ 16, 2009 2:32 pm

Admin έγραψε:
pbanathas έγραψε:ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΟΤΙ ΡΕΑΛ, ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΚΑΙ ΜΑΡΣΕΙΓ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ.
ΜΗΝ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΤΕΜΑΤΣΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΑ. Laughing Laughing Laughing
ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΥΞΑΝΩ ΤΟΝ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ Laughing
ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΦΥΓΑΝ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ ...ΜΕΤΑ ΒΟΥΡ ΓΙΑ ΕΣΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ Cool

pbanathas

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης