ΣΤΟΙΧΗΜΑ 8-9-10-11/5

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΣΤΟΙΧΗΜΑ 8-9-10-11/5

Δημοσίευση  Admin Την / Το Παρ Μαϊος 08, 2009 10:33 pm

ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΠΟΙΑ ΜΑΤΣΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ.

11 Μαΐου 21:30 : Λανς v Ρεμς # META TO X ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΕΚΤΟΣ Η ΛΑΝΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΕΙ (65Β +8 ΑΠΟ ΤΟΝ 4ο) Η ΡΕΜΣ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ. ΕΑΝ ΠΑΡΕΙ ΒΑΘΜΟ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑΣ. ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ. 3,40 -Χ- , 6,00 -2-.

08 Μαΐου 19:00 : Μόναχο 1860 v Χάνσα Ρόστοκ # ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ -Χ- ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ, ΒΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ. 3,10 (Χ).

10 Μαΐου 18:00 : Χετάφε v Οσασούνα #KAI AYTO TO ΠΑΙΓΧΝΙΔΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΙΣΟΠΑΛΙΑ. 3,10 (Χ)

09 Μαΐου 21:00 : Αθλέτικ Μπιλμπάο v Μπέτις # H ΜΠΙΛΜΠΑΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ (13/5) ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ν' ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΕΤΙΣ Η ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΤΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ.
(ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3 ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΗΤΤΕΣ). Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΟΥ ΦΑΒΟΡΙ, ΑΡΑ ΚΑΤΙ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΒΟΟΚ (ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΣΕΙ Κ ΑΛΛΟ Η ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΠΛΟ ΜΕ 2,50

10 Μαΐου 16:00 : Λέτσε v Νάπολι # ΜΑΤΣ ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΠΡΟΣΟΧΗ, ΕΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΝΑΠΟΛΙ 6,00 ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΟΥ, ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΡΙΑ,ΕΧΕΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΕ ΤΟΡΙΝΟ ΚΑΙ ΚΙΕΒΟ (ΕΝΤΟΣ) ΟΠΟΤΕ Η ΛΟΓΙΚΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΩΝΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ, ΕΑΝ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΕΤΣΕ, ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΡΙΝΟ (ΠΟΙΟ ΦΙΛΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ). ΛΙΓΗ ΠΡΟΣΟΧΗ Σ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΤΣ.

10 Μαΐου 16:00 : Τορίνο v Μπολόνια # EAN ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΤΟ ΤΟΡΙΝΟ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ.
ΑΣΟΣ ΣΤΟ 1,90.

10 Μαΐου 19:00 : ΠΑΟΚ v Παναθηναϊκός # O ΦΕΤΕΙΝΟΣ ΠΑΟΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ C.L. ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΟ. ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ Χ. ΑΣΟΣ ΜΕ 2,62.

ΣΥΝΕΧΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΣΤΟΙΧΗΜΑ 8-9-10-11/5

Δημοσίευση  Admin Την / Το Παρ Μαϊος 08, 2009 10:35 pm

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ
ΜΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ.

Κόρδοβα v Έλτσε # ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΗΤΤΑ-ΠΑΓΙΔΑ (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ) ΤΗΣ ΚΟΡΔΟΒΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΘΩΡΕΙΑ ΓΙΑ ΗΤΤΑ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΕΛΤΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ. ΑΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΗΝ ΑΛΑΒΕΣ (ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΝΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ). ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ. ΠΑΙΖΩ ΑΣΟ 2,10

Κορίνθιανς v Ιντερνασιονάλ RS # ΜΕ ΦΟΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΟΥΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΕΥΚΟΛΑ. ΜΕ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΜΕΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΦΕΤΟΣ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΝΩ 2,5 ΓΚΟΛ. Ο ΑΣΟΣ ΣΤΟ 2,25.

Νιούκαστλ v Μίντλεσμπρο ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΧΑΡΤΙ ΤΟΥ ΣΙΡΕΡ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΥΚΟΛΑ-ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΜΠΟΡΟ. ΑΣΟΣ ΤΟΥ 2,00

Χετάφε v Οσασούνα # ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΤΥΡΙ ΤΗΣ ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΥΕΛΒΑ, ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΦΑΒΟΡΙ ΤΑ ΛΙΜΑ ΤΗΣ ΧΕΤΑΦΕ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΑΠΟ ΤΟ 1,80 ΣΤΟ 3,60. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ. ΒΑΣΙΚΑ ΡΕ ΕΞΥΠΝΟΙ, ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΧΕΤΑΦΕ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΕΝΩ Η ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΕΧΕΙ ΜΠΑΡΤΣΑ ΚΑΙ ΡΕΑΛ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙ Η ΟΣΑΣΟΥΝΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΑΣ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ. ΘΑ ΠΑΙΞΩ 2 ΚΑΙ ΚΑΛΥΨΗ -Χ-

Μίλαν v Γιουβέντους # ΜΟΝΟ ΑΠΟΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΤΟ Χ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΛΕΟΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ. 2-2 ΣΚΟΡ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΓΚΟΛ/ΓΚΟΛ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΩ.

ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ. ΚΑΛΗ ΜΕΛΕΤΗ.
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 31/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://marios.5forum.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης